Atatürk Mh. Çavuşbaşı Cd. Deste Sk. No: 6 / B Ümraniye / İSTANBUL

Hakkımızda

ANASAYFA Hakkımızda

1985 yılında İstanbul'da kurulmuş olup sektöre kuru temizleme ve buharlı ütü makinaları üreterek giren Zirve Makina her geçen gün yeniliklere ve teknolojiye açık olarak kendisini geliştirerek bugünkü konumuna ulaşmıştır. Buharlı ütüleme alanındaki farklı ve çağdaş tasarımlarıyla sektörde öncü olmuştur. Zirve Makina Sanayi olarak başlıca hedefimiz kaliteli ve ergonomik ürünleri müşterilerimize sunmaktır. Yapılan esnek ve geniş yelpazeli üretimimiz sayesinde buharlı ütülemenin gereksinim duyulduğu her alandaki makina ve yan ekipman ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Faaliyet gösterdiğimiz alanlardaki istek ve görüşleriniz için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz "kalite" , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.
Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur. Sizlerle başladığımız bu yolculukta, kurmuş olduğumuz sağlam diyaloglar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir.
Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur. Umarız bugüne kadar Zirve Makina Sanayi Firması'na duyduğunuz güveni boşa çıkarmamışızdır. Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Her şey için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.